JAROSLAV DUŠEK, DIANA SISWARTONOVÁ, JAN RAK, HELENA MÁSLOVÁ,RADEK NEŠKRABAL, LENKA MELICHAROVÁ, JAN VOJÁČEK, TEREZA WINKLEROVÁ, STANISLAV STEJSKAL,MARCELA BERITH

WISDOM CIRCLE

UKÁZKA ZE SETKÁNÍ A ZAKOUPENÍ CELÉHO VIDEA MOŽNÉ ZDE:

https://vimeo.com/ondemand/wisdomcircle

NÍŽE NAJDETE INSTRUKCE K ZAKOUPENÍ POKUD BY JSTE POTŘEBOVALI POMOC, ALE JE TO JEDNODUCHÉ. 

PO ZAKOUPENÍ JE PŘÍSTUP K VIDEU JE NEOMEZENÝ, MŮŽETE SLEDOVAT OPAKOVANĚ. VIDEO JE VŠAK CHRÁNĚNO A NENÍ URČENO KE STAŽENÍ A VOLNÉMU NAKLÁDÁNÍ S OBSAHEM.

Jemnost, hravost, vlídnost, autentická moudrost a spousta zvonivého smíchu. Jsem šťastná, že se do tohoto setkání podařilo otisknout atmosféru kongresu inteligentního pohybu, který se letos v dubnu nemohl uskutečnit naživo pod Radhoštěm. Pro mě to byla chvíle klidného spočinutí v kruhu lidí mému srdci blízkých, kteří používají jazyk, jemuž rozumím, ať už je zabalen do kabátu kvantové fyziky, medicíny, psychoterapie a dalších oborů. Jako když se říčky jednotlivých disciplín a lidských příběhů stékají do soutoku mohutné živoucí řeky, kde panuje plynutí, soulad a klokotající radost z opravdového lidského kontaktu. Setkání, kde neuslyšíte jasné soudy a tvrzení, setkání, jež nemá hrany, ale meandruje, víří a přirozeně pulzuje v přítomném okamžiku a kde i říct "nevím" je v pořádku.

Děkuji, že zakoupením videa podpoříte projekt Kongresu inteligentního pohybu a hodnoty, jež nese i v této složité době!

ÚČASTNÍCI KRUHU: JAROSLAV DUŠEK, DIANA SISWARTONOVÁ, JAN RAK, HELENA MÁSLOVÁ, RADEK NEŠKRABAL, LENKA MELICHAROVÁ, MNISLAV ZELENÝ, TEREZA WINKLEROVÁ, STANISLAV STEJSKAL,MARCELA BERITH

INSTRUKCE K ZAKOUPENÍ VIDEA:

KROK 1: kliknete na odkaz výše, který vás přesměruje na bezpečnou platformu VIMEO, kde si můžete pustit upoutávku videa kliknutím na "WATCH TRILER". Stránky jsou bohužel jen v angličtině. Pokud jazykem nevládnete, tak to nevadí, je to jednoduché.

KROK 2: Pokud se rozhodnete ke kruhu připojit a video streamovat tedy shlédnout, tak vpravo hned pod úvodním obrázkem jsou dvě modré ikony "RENT 6$ 24hours streaming period" a "BUY 6$ stream anytime" ikona RENT je pouze pro účastníky dubnového kongresu 2020 a bude přístupná na zaslané kódy. Pro ostatní je ikona BUY. Cena zakoupení neomezeného streamování videa je 6 dolarů, což odpovídá částce 150,-kč, bohužel Vimeo českou měnu nastavit neumožňuje.

KROK 3: po kliknutí na "BUY 6$ stream anytime" se vám otevře REGISTRAČNÍ OKNO, kde zadáte své jméno (first and last name), e-mail a heslo (password), heslo si vymyslíte svoje. Po vyplnění těchto údajů kliknete na modrou ikonku "JOIN WITH EMAIL" Na email vám pak bude zasláno potvrzení nákupu a přístup k videu.

KROK 4: po kliknutí na ikonku "JOIN WITH EMAIL, se Vám otevře bezpečná stránka, kde zadáte své platební údaje pro platbu kartou, kromě standardních údajů jako je číslo karty, datum platnosti a bezpečnostní kód (trojčíslí na zadní straně karty), vyplníte ještě poštovní směrovací (billing zip/postal code) k a změníte zemi z United States na Czech Republic v rollupu níže. Pokud máte Paypal, můžete zvolit i tuto variantu platby

KROK 4: Po odeslání platby se ukáže okno Thanks for the purchase! Pokud by jste chtěli dostávat další informace, klikněte ještě na ikonku dole v okně "RECIVE UPDATES". Můžete video sledovat hned kliknutím na WATCH NOW nebo se kdykoliv připojit později ke streamu.

KROK 5: koukněte do e-mailu, budete tam mít 2 emaily z Vimea:

email 1: Welcome to Vimeo - please verify your account - potvrďte kliknutím na modrou ikonku "verify email address"

email 2: You purchased WISDOM CIRCLE KONGRESU INTELIGENTNÍHO POHYBU on Vimeo On Demand - zde najdete odkaz na spuštění videa "watch now"

VIDEO NENÍ URČENO KE STAŽENÍ A VOLNÉMU NAKLÁDÁNÍ S OBSAHEM, ZNEUŽITÍ JE TRESTNE!